کارتن های مقوایی آماده کارینا کارتن در ابعاد و اندازه های اختصاصی و روتین طراحی و تولید می شوند . تنوع ابعاد کارتن های مقوایی آماده تولید شده در مجموعه کارینت کارتن در حدی است که تمامی نیازهای مشتریان مختلف جهت سفارش کارتن مقوایی با هر ویژگی را برآورده می سازد.

موارد استفاده کارتن مقوایی آماده

کارتن های مقوایی پرکاربردترین لوازم جانبی در تمامی صنایع در دنیا هستند . کارتن های مقوایی در بسته بندی محصولات در کارخانجات تولیدی ، آرشیو فایل ها و اوراق در ادارات و موسسات ، بسته بندی و نگهداری لوازم بزرگ و کوچک خانگی جهت جابه جایی و یا انبار کردن و … مورد استفاده قرار می گیرد .
مراکز پست از جمله مصرف کننده گان کارتن های مقوایی در ابعاد و اندازه های مختلف جهت ارسال مرسولات می باشند . با شیوع کرونا و رونق بیشتر خرید های آنلاین ، ارسال کالا از طریق پست بیشتر شده است . از این رو بعد از صنایع تولیدی ، مراکز پستی دومین مصرف کننده کارتن مقوایی در ابعاد و اندازه های مختلف می باشند .

سفارش کارتن مقوایی در کارینا کارتن

 

سفارش کارتن مقوایی با توجه به کاربری مورد نیاز آن انجام می شود . با توجه به تنوع بالای در خواست های مشتریان خریدار کارتن مقوایی ، ما در کارینا دسته بندی متنوعی از انواع کارتن مقوایی ، از لحاظ ابعاد و جنس و مقاومت را تولید کرده ایم . همچنین جهت راحتی مشتریان ، امکان بررسی محصولات و سفارش خرید بصورت آنلاین ، از طریق سایت کارینا کارتن امکان پذیر است .
امکان خرید انواع کارتن های مقوایی از جمله کارتن پستی ، کارتن اسباب کشی و کارتن آماده در تعداد تکی و عمده از طریق سایت کارینا کارتن وجود دارد .

ویژگی های کارتن مقوایی تولیدشده در کارینا کارتن چیست ؟

  • مقاومت و کیفیت بالا
  • تولید کارتن های سه لایه و کارتن پنج لایه
  • تنوع بالا در ابعاد و سایز کارتن های مقوایی
  • قایلبت استفاده در صنایع مختلف با کاربری های متنوع